Jednym z celów, które wyznaczyliśmy sobie jeszcze w dalekim 2018, było łączenie online ludzi w Międzynarodowy Dzień Plecaka. Na naszych konferencjach oprócz prelegentów, którzy przychodzili normalnie, byli również ci, którzy łączyli się z innych Państw. Wtedy jeszcze nie było nawet mowy o pandemii oraz online wydarzeniach.

W taki sposób od 4 lat prawie zawsze oprócz zwykłej konferencji skupialiśmy się również na tej, która była online. W tym roku po raz kolejny w taki sposób organizujemy wydarzenie, natomiast tym razem możemy śmiało ogłaszać, że transmisja online z okazji 4. Międzynarodowego Dnia Plecaka znajduje się na liście wydarzeń inicjatywy Meet and Code 2021!

Sponsorem tej inicjatywy jest SAP (na Facebooku konto @SAP4Good), a Partnerem Fundacja TechSoup (na Facebooku konto @techsouppolska).

Inicjatywa Meet and Code ma na celu wprowadzenie dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 24 lat w świat technologii oraz programowania.

Przeczytać o inicjatywie można tutaj –> https://lnkd.in/g_34pyKH

TechSoup Europe jest częścią globalnej sieci TechSoup. Wspólnie z 24 organizacjami partnerskimi reprezentującymi wiele różnych obszarów, takich jak budowanie potencjału organizacji, zaangażowanie obywatelskie, innowacje społeczne, czy integracja cyfrowa, pomaga ponad 400,000 organizacji non-profit i w 48 krajach europejskich zbudować swój potencjał. Dziękuję za wsparcie tej inicjatywy!!